Resim 1 Resim 2 Resim 3
HAKKIMIZDA
Mintay 2000 yılında kendi alanında 32 yıllık tecrübeye sahip yönetim kadrosuyla erkek gömleği üretimine başladı. Kısa sürede Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Ravelli, dünyanın önde gelen hazır giyim üreticileri arasına girmeyi de başardı. Bugün erkek gömleği dışında, örme ve bayan bluzu üretimi de yapan Ravelli, yatırımları ve artan üretim kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük gömlek üreticilerinden birisidir.  

Mintay için birinci amaç mümkün olan en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amacı geliştirmek üzere oluşturulan şirket felsefesinde bazı hususlar ön plana çıkar. Verimlilik, özgün tasarımlar ve üretim sürecinin her aşamasında etkin ve özenli kalite kontrolün yani sıra, toptan müşterileri için zamanında ürün teslimi ve pazar paylarını artırmaya yönelik destek vermek bu hususlar arasında sayılabilir. 

Mintay sanayici bir firma olmanın gereğini yerine getirirken, sosyal sorumluluklarını da unutmamaktadır. Ravelli, sağlık ve sosyal güvenlik programları ile insan haklarının güçlü bir destekçisidir. Türk hukuk sisteminin yanı sıra Avrupa standartlarıyla da uyum içindedir. Bu bağlamda bir çok uluslararası çalışma ve güvenlik organizasyonu tarafından denetlenmektedir.